Keyf-i Alem || Alemin Keyfi Yerinde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keyf-i Alem || Alemin Keyfi Yerinde

Oyun , game , flash oyun , miniclip , facebook , mp3 , muzik , indir , download , sohbet , aşk , genç , kız , erkek , sen , ben , müzik , cafe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Saray'da küllerinden doğan isim!

YazarMesaj
MeTeHaN
Keyf-i Alem Admini
Keyf-i Alem Admini
MeTeHaN

G.Saray'da küllerinden doğan isim! Empty
MesajKonu: G.Saray'da küllerinden doğan isim!   G.Saray'da küllerinden doğan isim! Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 1:11 pm

Geçen sezon formayı Gerets'ten zorla aldı, bu sezon Kalli'den. "Gitsin" diyenler çoğunluktaydı, ama Mehmet Topal şimdi A Milli Takım'da.

Malatya’da başlayan futbol kariyerine 4 yıllık Çanakkale Dardanelspor macerasıyla devam eden genç futbolcu, geçen sezon transfer döneminin kapanmasına sayılı saatler kala Haldun Üstünel’ın ısrarıyla Adnan Sezgin tarafından İstanbul’a çağrıldı. Otobüse atladığı gibi Florya’ya geldi, ne olduğunu anlamadan sözleşme imzaladı. Ancak her şey hayal ettiği gibi gitmedi, ilk maçlarda şans bulmasına rağmen, daha sonra Gerets’ten aylarca forma alamadı.

Dert etmedi, direndi

Tüm olumsuzluklara karşın direnen Topal, ayakta kalmayı başardı, sezon sonuna doğru Gerets’ten formayı kaptı. Belçikalı hoca gidip, Feldkamp geldiğinde, gönderilmesi, en azından kiralık olarak verilmesi düşünülen oyuncular arasındaydı. Ama o, bunu da kendine dert etmedi, çalıştı. Ve Linderoth’un talihsiz sakatlığıyla formasına tekrar kavuştu. Hem de bu kez kulübeye dönmemeye kararlı. Her maç performansının üzerine biraz daha koyan Topal, ayakta alkışlanıyor.

İşin sırrını açıkladı

Yükselen grafiği, Fatih Terim’in A Milli Takım davetiyle ödüllendirilen 21 yaşındaki futbolcu, son Fenerbahçe derbisindeki mücadelesiyle Ay-Yıldızlı formayı ne kadar hak ettiğini taraflı tarafsız herkese gösterdi. Topal, işin sırrını çok net özetliyor: “Futbolu seviyorum. Ve biliyorum ki, küserek, bıkarak kimse bir yere gelmiyor. Her maç biraz daha iyi oynamak için, her gün biraz daha fazla çalışıyorum. Gerisi, bana güvenenlerin takdiri.”
06.02.2008

Kaynak : Fanatik

G.Saray'da küllerinden doğan isim!
1 sayfadaki 1 sayfası