Keyf-i Alem || Alemin Keyfi Yerinde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keyf-i Alem || Alemin Keyfi Yerinde

Oyun , game , flash oyun , miniclip , facebook , mp3 , muzik , indir , download , sohbet , aşk , genç , kız , erkek , sen , ben , müzik , cafe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe Ülker kuradan memnun

YazarMesaj
MeTeHaN
Keyf-i Alem Admini
Keyf-i Alem Admini
MeTeHaN

F.Bahçe Ülker kuradan memnun Empty
MesajKonu: F.Bahçe Ülker kuradan memnun   F.Bahçe Ülker kuradan memnun Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 3:22 pm

Basketbolda ULEB Avrupa Ligi 2. turda (E) Grubu'nda Litvanya'nın Lietuvos Rytas, İspanya'nın TAU Ceramica ve Yunanistan'ın Aris TT Bank takımları ile eşleşen Fenerbahçe Ülker, kuradan memnun.

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, grubu beklediği gibi bulduğunu belirterek, ''İlk turda grubumuz belli olduğunda, 'Bu grup cehennem grubu olarak değerlendiriliyor, bu gruptan çıkacağız, ikinci turda grup daha kolay olacak demiştim' bu beklentim oldu. İyi bir kura olarak görüyorum'' diye konuştu.

Efes Pilsen ve kendi gruplarının diğer gruplara göre daha iyi olduğunu, kaydeden Nedim Karakaş, ''Birinci torbadan herkesin kesin favori gösterdiği CSK Moskova'nın yerine Lietuvos Rytas'ın dördüncü torbada da Olimpiyakos'un yerine Aris TT Bank'ı istiyorduk, öyle oldu. Gelebileceklerin en iyisi geldi'' şeklinde konuştu.

İlk iki maçı deplasmanda oynayacak olmalarının kendileri için avantaj olduğunu vurgulayan Nedim Karakaş, şunları söyledi: ''Grupta ilk maçımız deplasmanda Aris TT Bank ile, ikinci maçımız yine deplasmanda TAU Ceramica ile olacak. Deplasmandaki maçları kazanırsak, daha moralli olacağız ve büyük avantaj sağlayacağız, ama kaybetsek de dünyanın sonu olmayacak. Bir tek derdimiz var sakatlıklar ve hastalıklar, umarım kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda tam kadro mücadele edebiliriz.''

Kaynak: AA

F.Bahçe Ülker kuradan memnun
1 sayfadaki 1 sayfası